Zapraszamy najmłodszych miłośników fotografii wraz z opiekunami do przeżycia niezwykłej przygody w Warszawie, czyli na warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim. Wydarzenie jest częścią Wszyscy Jesteśmy Fotografami vol. 9 i odbędzie się 9 czerwca 2018 roku w warszawskim barze Studio i jego okolicach.
Warsztaty będą okazją do bliższego poznania jednego z najciekawszych polskich fotografów podróżniczych, a także zmierzenia się ze sztuką fotografii dokumentalnej.

W ramach spotkania Paweł Kosicki opowie dzieciom w jaki sposób patrzeć na swoje miasto, by wyłapać najciekawsze kadry, jak szukać decydującego momentu oraz dlaczego fotografia uliczna może być kreatywnym sposobem spędzania wolnego czasu, który, prócz zabawy, niesie ze sobą również inne wartości. Warsztaty będą także wspaniałą okazją dla dzieci i opiekunów, by wspólnie spędzić czas i rozwijać nową pasję.
Na warsztatach zostaną wykorzystane aparaty Instax!

Plan warsztatów: 

09:00-10:00 – wspólne śniadanie z Pawłem Kosickim połączone z prezentacją zdjęć z Nowego Jorku, Warszawy, Berlina, Lizbony, Londynu, Palermo i wielu, wielu innych miast,
10:30-12:30 – warsztaty w terenie, czyli fotograficzne poszukiwanie ciekawych sytuacji, ludzi i miejsc w centrum Warszawy,
12:30-14:00 – omówienie zdjęć i wspólnie przygotowanie zestawów, które dzieci zabiorą ze sobą.
Udział w warsztatach jest bezpłatny! Wiek dzieci: 8-12 lat. Liczba miejsc: 10 dzieci + 10 opiekunów

Rekrutacja: Prosimy przysłać mail na adres info@wszyscyjestesmyfotografami.pl wraz ze zdjęciem wykonanym przez młodego miłośnika fotografii, które opowiada o życiu w mieście. Najciekawsze zdjęcia wybierze Paweł Kosicki! Prosimy podać w zgłoszeniu imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Na zgłoszenia czekamy do 4 czerwca.

Paweł Kosicki
Fotograf niezależny, mieszka w Poznaniu, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików. Absolwent Warszawskiej Szkoły Filmowej. Podróżnik, miłośnik kina i aktywności rowerowej. Pracował w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Europie.

Partnerem warsztatów jest Fujifilm Poland!

Miejsce: barStudio w Teatrze Studio, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa
Autorki cyklu: Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska

Organizatorzy: WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI, barStudio, Fundacja Powiększenie, Teatr Studio
Partner główny: Fujifilm Poland

Partner: E. Wedel
Patronat medialny: Artinfo.plDigital Camera PolskaFotopolis.pl, Notes na 6 tygodni, Warszawawarsawcom

Pobierz regulamin