Już po raz trzeci odbędzie się konferencja Family Unposed w Hevre na krakowskim Kazimierzu! I kolejny raz z naszym udziałem! Termin: 19–21.10.2022

Ola i Łukasz Klimek, pomysłodawcy i organizatorzy tak zapowiadają wydarzenie:

„Konferencja Family Unposed powstała z wielkiej zajawki na punkcie dokumentowania codziennego życia. Naszym celem jest promowanie zaangażowanego podejścia w fotografowaniu rodziny i małych społeczności. Przeciwstawiamy się kiczowatej estetyce instagrama, pociąga nas fotografia szczera, intymna, pełna emocji. Na konferencję zapraszamy twórców, którzy inspirują i zachwycają. W tym roku będziesz miał(a) szansę posłuchać m.in. Ani Wibig, Irminy Walczak, Tomasza Tomaszewskiego, Marty Kieli-Czarnik, Joanny Kinowskiej i wielu innych osobistości ze świata fotografii.

Ale nie samą sztuką żyje człowiek. Oprócz części artystycznej, możesz spodziewać się także prelekcji i warsztatów dotyczących marketingu. Dzięki temu dowiesz się, jak swoją pasję przekuć w prosperujący biznes.

A temu wszystkiemu towarzyszy energia wspaniałej społeczności, długie rozmowy w strefie networkingowej, pyszne jedzenie i morze kawy.

Zapraszamy Cię z całego serca do HEVRE! Startujemy 19.10 o 18:00. Wieczór otwarcia jest całkowicie bezpłatny.”

 

Pełny program konferencji: https://www.familyunposed.pl/program

My, czyli Katarzyna Sagatowska i Monika Szewczyk-Wiitek, weźmiemy udział w panelu dyskusyjnym wraz z Irminą Walczak i Agnieszką Pajączkowską w dniu otwarcia, 19 października o godz. 19.00.

ZAPRASZAMY!