Zupełnie nowe i jedyne w swoim rodzaju „Rozmowy nie tylko o fotografii, czyli śniadanie z Szymonem Szcześniakiem”.

Zapraszamy miłośników fotografii do udziału w kameralnym śniadaniu z Szymonem Szcześniakiem, które będzie wyjątkową okazją do bliższego poznania jednego z najwybitniejszych polskich fotografów. Dowiecie się jak pracuje, co jest dla niego najważniejsze w trakcie portretowania, jak współpracuje z bohaterami zdjęć oraz po prostu – jakim jest człowiekiem. Będzie czas na rozmowę o Waszych zdjęciach, cenne wskazówki i wspólne sesje fotograficzne. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

O odpowiedni sprzęt i dobrą atmosferę zadba Fujifilm Poland. Najlepsze śniadanie zaserwuje barStudio.

Rekrutacja: 10 zdjęć pojedynczych (1200 px na dłuższym boku, 150 dpi) lub jeden cykl zdjęciowy należy wysłać na adres: info@wszyscyjestesmyfotografami.pl. Na zgłoszenia czekamy do 30 marca 2017 roku, do godz. 23:59. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szymon Szcześniak
Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w czeskiej Opawie. Specjalizuje się w fotografii portretowej. Współpracuje z takimi pismami, jak “Gala”, “Twój Styl”, “Pani”, “Zwierciadło” i czołowymi agencjami reklamowymi. Wystawiał swoje prace m.in. w Paryżu i Warszawie. Ambasador Fujifilm.

Miejsce: barStudio w Teatrze Studio, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa
Autorki cyklu: Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska
Organizatorzy: WSZYSCY JESTEŚMY FOTOGRAFAMI, barStudio, Fundacja Powiększenie, Teatr Studio
Partner główny: Fujifilm
Partner: FOTOFESTIWAL Łódź
Patronat medialny: Artinfo.pl, Digital Camera, Duży Format, FotografiaKolekcjonerska.pl, Fotopolis.pl, Radio TOK FM

Fot. Szymon Szcześniak, “Surfers”, 2016

1