Nasza współpraca, to ciągła wymiana myśli, to proces oparty na wzajemnym uzupełnianiu się.
Spróbujemy przybliżyć Wam w jaki sposób współdziałamy. Jakie są plusy i minusy pracy w duecie? Kto się czym zajmuje?
Będziemy odnosić się do różnych modeli współpracy na przykładzie znanych par ze świata sztuki, architektury, designu czy fotografii.

Magda i Aga to duet kreatywny. Bliski im jest świat sztuki, tańca, filmu i mody co przekłada się na ich charakterystyczny język wizualny oraz kreatywne koncepcje. Wykorzystują je w fotografiach portretu czy mody, artystycznych projektach fotograficznych, ale także przy tworzeniu filmów i kampanii reklamowych.

Magda Wunsche dorastała w Szwajcarii, gdzie studiowała na kierunku Sztuk Pięknych i Fotografii. Oprócz pracy w duecie Magda tworzy swoje indywidualne artystyczne prace funkcjonujące na rynku sztuki.

Aga Samsel z wykształcenia psycholog społeczny, swoje doświadczenie zawodowe zdobywała jako stylistka pracując dla magazynów „Elle” i „Twój Styl”, oraz jako producent sesji zdjęciowych i agent.

Prace duetu publikowane były w magazynach takich, jak „Wallpaper”, „L’Officiel Homme”, „Harper’s Bazaar”, „I-D” i innych.
Magda i Aga są laureatkami kilku złotych, srebrnych i brązowych nagród w konkursach Creative Director’s Club, Polish Cannes Lions Representatives, czy Merit Award in GrandFront.

 

Portret Daniela Blooma – zdjęcie do płyty “Lovely Fear”. Fot. Magda Wunsche & Aga Samsel.

DSC_0206_V1